Інформація про те, яка частка Defence Tech ринку України виробляє дрони наразі є засекреченою. Про це в інтерв'ю NV Бізнес повідомила директорка Технологічних Сил Катерина Михалко, передають Патріоти України.
«Ці дані бачить лише Міністерство оборони. Тобто, вони є засекреченими. На мою думку, це близько 20−30% ринку ОПК», — зазначила Михалко.
Вона також підкреслила, що Україна потребує більше засобів ПВО та ракетних програм. «Хотілося б більше засобів ППО і ракетних програм. Також, звісно, необхідно лібералізувати ринок вибухівки, аби приватний сектор міг випускати, наприклад, міни чи боєприпаси», — наголосила Михалко.
«Найбільше маємо виробників дронів. Важлива автоматизація лінії фронту. Там, де можливо забирати людей з лінії зіткнення, це треба робити. Дрони в цьому безумовно допомагають. Плюс, такої інтенсивності війни у 21 столітті раніше не було. І українці були вимушені так швидко розробляти та будувати безпілотники — і літаючі, і наземні, і морські», — зазначила директорка Технологічних Сил.
За словами директорки Технологічних Сил, цей досвід точно цінний для і західних компаній. «Їхні делегації часто приїжджають і всі питають, як нам це вдалося. Такий міжнародний попит підтверджує лідерство українців у сфері дронів», — наголосила Михалко.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц відіграв ключову роль у рішенні президента США Дональда Трампа продовжити військову допомогу Україні. Таку думку озвучив глава МЗС ФРН Йоханн Вадефуль, підкресливши вплив особистих переговорів Мерца з Трампом, передають П...
Українські прикордонники знищили склад пального, позиції ворога та пункт запуску дронів на Південно-Слобожанському напрямку. Відео було опубліковано на сторінці ОТУ "Харків", передають Патріоти України. "Кожен виліт - це ювелірна робота операторів, спр...