"22 людини було в БМП": Дружини окупантів скаржаться на бійню під Авдіївкою

Родичі ліквідованих російських бойовиків скаржаться, що РФ не евакуює їхніх поранених чоловіків з поля бою. Про це розповів у Telegram журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

У російських соцмережах жінки заявили, що шукають своїх чоловіків ще з січня і навіть пишуть до військового керівництва, щоб окупантів евакуювали з поля бою на Авдіївському напрямку. "Мій чоловік загинув 26.12.2022 і досі вважається зниклим безвісти. Їх 22 людини лежать у БМП", - розповіла одна з росіянок. Один з користувачів їй відписав, що теж шукає тіло свого брата, яке, за його словами, загарбники не можуть ніяк забрати.

Кремлівські пропагандисти підтверджують втрати окупантів на Авдіївському напрямку. Зауважується, що ЗС РФ самі не хочуть евакуювати з поля бою поранених: "І нехай, якби просто під вогнем лежали б, можна зрозуміти. Але лежать просто біля дороги, у кількох кілометрах від "передку". Своїх забирають, а на "двохсотих" з інших підрозділів просто начхати".

Росія втрачає ще одного лояліста в Європі: Президент Сербії Вучич на фоні потужних протестів оголосив про свою відставку

неділя, 28 червень 2026, 20:19

Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...

Росіяни вдарили по столичному фармзаводу "Дарниця"

неділя, 28 червень 2026, 20:05

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...