
Родичі ліквідованих російських бойовиків скаржаться, що РФ не евакуює їхніх поранених чоловіків з поля бою. Про це розповів у Telegram журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
У російських соцмережах жінки заявили, що шукають своїх чоловіків ще з січня і навіть пишуть до військового керівництва, щоб окупантів евакуювали з поля бою на Авдіївському напрямку. "Мій чоловік загинув 26.12.2022 і досі вважається зниклим безвісти. Їх 22 людини лежать у БМП", - розповіла одна з росіянок. Один з користувачів їй відписав, що теж шукає тіло свого брата, яке, за його словами, загарбники не можуть ніяк забрати.
Кремлівські пропагандисти підтверджують втрати окупантів на Авдіївському напрямку. Зауважується, що ЗС РФ самі не хочуть евакуювати з поля бою поранених: "І нехай, якби просто під вогнем лежали б, можна зрозуміти. Але лежать просто біля дороги, у кількох кілометрах від "передку". Своїх забирають, а на "двохсотих" з інших підрозділів просто начхати".
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...