
Родичі ліквідованих російських бойовиків скаржаться, що РФ не евакуює їхніх поранених чоловіків з поля бою. Про це розповів у Telegram журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
У російських соцмережах жінки заявили, що шукають своїх чоловіків ще з січня і навіть пишуть до військового керівництва, щоб окупантів евакуювали з поля бою на Авдіївському напрямку. "Мій чоловік загинув 26.12.2022 і досі вважається зниклим безвісти. Їх 22 людини лежать у БМП", - розповіла одна з росіянок. Один з користувачів їй відписав, що теж шукає тіло свого брата, яке, за його словами, загарбники не можуть ніяк забрати.
Кремлівські пропагандисти підтверджують втрати окупантів на Авдіївському напрямку. Зауважується, що ЗС РФ самі не хочуть евакуювати з поля бою поранених: "І нехай, якби просто під вогнем лежали б, можна зрозуміти. Але лежать просто біля дороги, у кількох кілометрах від "передку". Своїх забирають, а на "двохсотих" з інших підрозділів просто начхати".
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...