
Родичі ліквідованих російських бойовиків скаржаться, що РФ не евакуює їхніх поранених чоловіків з поля бою. Про це розповів у Telegram журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
У російських соцмережах жінки заявили, що шукають своїх чоловіків ще з січня і навіть пишуть до військового керівництва, щоб окупантів евакуювали з поля бою на Авдіївському напрямку. "Мій чоловік загинув 26.12.2022 і досі вважається зниклим безвісти. Їх 22 людини лежать у БМП", - розповіла одна з росіянок. Один з користувачів їй відписав, що теж шукає тіло свого брата, яке, за його словами, загарбники не можуть ніяк забрати.
Кремлівські пропагандисти підтверджують втрати окупантів на Авдіївському напрямку. Зауважується, що ЗС РФ самі не хочуть евакуювати з поля бою поранених: "І нехай, якби просто під вогнем лежали б, можна зрозуміти. Але лежать просто біля дороги, у кількох кілометрах від "передку". Своїх забирають, а на "двохсотих" з інших підрозділів просто начхати".
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...