
Військові "другої армії світу" скаржаться на низькі зарплати. Окупантам-контрактникам платять близько 24 тисяч рублів, тоді як таксист у РФ може заробити за місяць утричі більше, передають Патріоти України.
Таким чином, росіяни йдуть вбивати українців за суму, еквівалентну 12 тисячам гривень. Про це стало відомо з телефонної розмови військових РФ, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України .
Багато окупантів хотіли б звільнитися, проте не можуть цього зробити через те, що в РФ було ухвалено закон "Про проведення мобілізації". До закінчення цього періоду звільнятись військовим заборонено.
"Його зараз скасують і людей відсотків 80 з армії з***еться відразу. Залишаться ті, хто в потрібний час у потрібному місці вписався", – кажуть військовослужбовці РФ. Вони також обурені тим, що "привілейовані" окупанти нізащо отримують вищі звання, хоча вони ні чим не відзначилися на фронті.
Відео містить нецензурну лексику, 18+!
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...