30 000 - 40 000 на місяць, хіба то гроші? Хейтерка "неповноцінних дітей безробітних" Третьякова поскаржилась на маленьку депутатську зарплатню, котру ще й рідко платять

Нардепка скаржиться що грошей їй замало та ще й розтягнути на місяць ніяк не може через відсутність авансу

Депутатка від "Слуги Народу", глава комітету соцполітики Галина Третьякова заявила, що зарплата нардепів недостатня для того, щоб якісно забезпечувати їх роботу, зазначають Патріоти України.

"Депутатська заробітна плата не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що насправді для того, щоб забезпечити роботу народного депутата, вона занадто низька", - вважає Третьякова, передає "Громадське".

Депутатам нараховують в середньому 42 тис. грн на місяць. Після вирахування податків вони отримують 32-35 тис. залежно від того, чи брав парламентарій відпустку.

"Тут дуже цікаві правила нарахування, тому що зарплату ми отримуємо раз на місяць - у нас немає авансів. Нас весь час смикають. Місяць пройшов, ти отримуєш її 10-15 числа, не встигаєш якось сформувати свої витрати", - заявила вона.

Ще більшою проблемою Третьякова назвала низькі виплати на організацію роботи народного депутата. Багато часу займає обробка вхідної кореспонденції.

"Народний депутат зобов'язаний мати юридичну підтримку, організаційну. Повинен бути контроль того, що відображається в ЗМІ. Крім того, повинен бути особистий помічник, який буде формувати твій розклад. На помічників надається 42 тис грн на чотирьох чоловік. Цього мало", - вважає Третьякова.

Путін переконаний, що Захід слабкий: Курносова пояснила, чи є в Кремля план Б

п’ятниця, 18 липень 2025, 23:25

Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...

Мерц висловив сумнів у тому, що Україна вступить в ЄС до 2034 року

п’ятниця, 18 липень 2025, 22:14

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...