30 000 кв. метрів: Який вигляд матиме завод із виробництва "Байрактарів" в Україні (фото)

Турецька компанія Baykar продовжує реалізацію проєкту з будівництва заводу в Україні, на якому виготовлятимуть БПЛА Bayraktar TB2, Akinci та Kizilelma. Про це повідомляє Defense Express, передають Патріоти України.

Гендиректор Baykar Халюк Байрактар дав коментар виданню, де підтвердив наміри створення заводу з виробництва безпілотників в Україні. Площа підприємства буде понад 30 тисяч квадратних метрів, а для роботи наймуть понад 300 українських інженерів і техніків.

Також Байрактар передав виданню концепти, який вигляд матиме завод із виробництва "Байрактарів". На ньому виготовлятимуть не тільки Bayraktar TB2, але й важчі Akinci та навіть новітні безпілотні винищувачі Kizilelma й іншу продукцію компанії Baykar. Українські інженери братимуть участь у розробці нової продукції "Байрактарів".
У виданні зазначили, що зараз у двох турецьких БПЛА використовують українські двигуни — це МС-500 та Аі-450 для Akinci та Kizilelma з Аі-25. Останній є найновішим безпілотником із великим спектром завдань.

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...