30 000 кв. метрів: Який вигляд матиме завод із виробництва "Байрактарів" в Україні (фото)

Турецька компанія Baykar продовжує реалізацію проєкту з будівництва заводу в Україні, на якому виготовлятимуть БПЛА Bayraktar TB2, Akinci та Kizilelma. Про це повідомляє Defense Express, передають Патріоти України.

Гендиректор Baykar Халюк Байрактар дав коментар виданню, де підтвердив наміри створення заводу з виробництва безпілотників в Україні. Площа підприємства буде понад 30 тисяч квадратних метрів, а для роботи наймуть понад 300 українських інженерів і техніків.

Також Байрактар передав виданню концепти, який вигляд матиме завод із виробництва "Байрактарів". На ньому виготовлятимуть не тільки Bayraktar TB2, але й важчі Akinci та навіть новітні безпілотні винищувачі Kizilelma й іншу продукцію компанії Baykar. Українські інженери братимуть участь у розробці нової продукції "Байрактарів".
У виданні зазначили, що зараз у двох турецьких БПЛА використовують українські двигуни — це МС-500 та Аі-450 для Akinci та Kizilelma з Аі-25. Останній є найновішим безпілотником із великим спектром завдань.

"Оцінив жарт": Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

понеділок, 29 травень 2023, 15:26

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Відео з Токаєвим опублі...

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...