
У тимчасово окупованому Севастополі госпіталі перебувають у стані переповнення через велику кількість поранених російських військових. Про це повідомляє партизанський рух Атеш із посиланням на джерела у військовому госпіталі Севастополя за адресою Госпітальний узвіз, 1, передають Патріоти України.
"Місць для розміщення в палатах немає, що змушує персонал розміщувати їх у коридорах і навіть у їдальні. Медичного персоналу на таку кількість 300 — теж немає", — ідеться в повідомленні партизанів у Telegram.
Джерело свідчить, що у зв'язку з цією ситуацією окупаційна влада змушена залучити людей похилого віку, які вже давно вийшли на пенсію, для виконання робіт. Додатково повідомляється, що поранених російських військових доправляють у місто потягами. "Їх така кількість, що під час вивантаження ноші з 300 заповнюють увесь перон. Видовище вражаюче... Але вони самі обрали свою долю", — додали партизани.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...