
Про це повідомляє прес-служба Міноборони, передають Патріоти України.
"7 травня 2019 року був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони України та неурядовою організацією The Halo Trust з побудови сховищ на арсеналах, базах і складах зберігання боєприпасів Збройних Сил України. Реалізація зазначеного Меморандуму здійснюватиметься виключно за рахунок донора, яким є Державний Департамент США , про що 25 червня цього року під час чергового засідання Робочої групи з питань нерозповсюдження та експертного контролю в Вашингтоні був підписаний Меморандум ", - говориться в повідомленні.
Як зазначається, згідно з меморандумом, Державний Департамент США підтвердив виділення неурядової організації The Halo Trust 4 мільйонів доларів США для реалізації цілей Меморандуму про будівництво сховищ на арсеналах, базах і складах зберігання боєприпасів Збройних Сил України.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...