У ході досудового розслідування кримінального провадження про тортури і зґвалтування в Кагарлицькому відділенні поліції про підозру повідомили чотирьом працівникам цього відділення. Про це повідомило територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване в Києві, передають Патріоти України.
«У кримінальному провадженні призначено близько 50 експертиз різної складності. На даний час отримано висновки у майже 90% призначених експертиз, які підтверджують причетність працівників Кагарлицького ВП до вчинених ними злочинів», – йдеться у відповіді.
У ДБР додали, що вручення обвинувальних актів підозрюваним працівникам поліції та відкриття матеріалів досудового розслідування у порядку статті 290 КПК України заплановане після отримання результатів всіх необхідних експертиз.
Після ознайомлення з матеріалами досудового розслідування обвинувальні акти будуть направлені до суду для розгляду по суті, повідомили у відповідь на запит Радіо Свобода.
Статті, за якими ведеться розслідування, передбачають до 12 років ув’язнення. У липні у ДБР повідомляли, що Голосіївський суд Києва відправив під домашній арешт двох поліцейських, підозрюваних у катуваннях громадян у травні, і заарештував ще одного поліцейського, якого вважають причетним до іншого випадку катувань ще в січні 2020 року.
ДБР також закликало мешканців Кагарлика повідомляти про «факти протиправних дій правоохоронців». Перед цим ДБР повідомило про виявлення нових фактів тортур у Кагарлицькому відділенні поліції.
25 травня Державне бюро розслідувань повідомило, що в Київській області затримані двоє поліцейських з Кагарлицького відділення поліції. За попередніми даними слідства, у ніч з 23 на 24 травня оперуповноважний у своєму службовому кабінеті застосував тортури до жінки й кілька разів її зґвалтував.
Фінляндію обрано однією з держав, що впроваджують заходи Європейського Союзу щодо постачання Україні оборонних матеріалів за рахунок коштів, отриманих від заморожених російських активів, передають Патріоти України. Як повідомляється на сайті фінського ...
У Росії кадровий дефіцит сягнув 2,6 мільйона осіб і може зрости до 4 мільйонів. Основними його причинами є мобілізація, еміграція та провальна кадрова політика. Найбільше не вистачає кваліфікованих працівників у промисловості, на транспорті та в агросе...