529 депутатів виступили "за": Європарламент підтримав надання Україні та Молдові статусу кандидатів у ЄС

Європарламент 23 червня підтримав надання Україні та Молдові статусу кандидатів у ЄС. Однак остаточне рішення про кандидатство буде під час саміту країн ЄС ввечері, інформують Патріоти України.

Європарламентарі підтримали відповідну резолюцію, у якій невідкладно вимагають надати Україні та Молдові статус кандидата на вступ до ЄС. 529 депутатів виступили "за", лише 45 – "проти", ще 14 утримались.

Фінальне рішення щодо надання статусу кандидата має ухвалити саміт країн ЄС, який почнеться о 16:30.

Резолюція Європарламенту

У резолюції депутати зазначили, що не існує "швидкого шляху". для членства в ЄС. Вступ залишається структурованим процесом, який залежить від ефективного впровадження реформ. Однак у контексті жорстокої російської загарбницької війни проти України цей крок – демонстрація лідерства та рішучості.

Тому Європарламент запрошує владу України, Молдови та Грузії продемонструвати свою політичну рішучість реалізувати європейські амбіції, прискорити реформи, аби якнайшвидше стати членами ЄС.

Журналісти розповіли, як Росія зганьбилася зі своїм "аналогом "Байрактара" (відео)

субота, 2 липень 2022, 16:41

Росіяни лякають власним аналогом "Байрактара" - ударним безпілотником"Альтіус". У РФ навіть називають його своєю гордістю. У Міноборони РФ стверджують, що цей безпілотний літальний апарат перевершує іноземні аналоги. Про це йдеться у сюжеті проекту Fre...

Ліквідували десятки загарбників: Воїни "Кракена" знищили штаб окупантів на Харківщині (відео)

субота, 2 липень 2022, 16:28

Бійці спецпідрозділу Kraken результативно вдарили по штабу збройних сил РФ у Харківській області. Відео атаки з'явилося у Facebook підрозділу, передають Патріоти України. З повітря вдалося зафіксувати одразу кілька операцій "Кракена". Серед результатів...