
Українські військові вибили "донецьку піхоту" на 70%, а щоби заповнити втрати в живій силі росіяни знову почали проводити в ОРДЛО "мобілізацію" чоловіків. Про це розповів колишній "міністр оборони ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков), передають Патріоти України.
За словами бойовика, ЗСУ сконцентрували дії російської армії на території Донбасу. Він заявив, що українська армія вже створила ударне угруповання для наступу на Херсон і боїться, що росіяни не утримають місто під своїм контролем.
"А чи утримають наші, чи не утримають — тут уже велике питання", — сказав бойовик. Стрєлков додав, що на Херсонському напрямку оборону тримають "мобілізовані донецькі ополченці", у яких озброєння "з гулькин ніс". Така сама ситуація в Харківській області. Ігор Гіркін заявив, що ЗСУ атакують на цьому напрямку найбільшими силами і відсувають ворожі війська.
"Нашим довелося з резервів вводити кадрові батальйонно-тактичні групи російські, щоб хоча б частково встановити положення, щоб противник не дійшов до кордонів на всій протяжності Харківської області", — повідомив він.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...