70% донецької піхоти вибито, а ЗСУ створили угруповання для повернення Херсона, - Гіркін (відео)

Українські військові вибили "донецьку піхоту" на 70%, а щоби заповнити втрати в живій силі росіяни знову почали проводити в ОРДЛО "мобілізацію" чоловіків. Про це розповів колишній "міністр оборони ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков), передають Патріоти України.

За словами бойовика, ЗСУ сконцентрували дії російської армії на території Донбасу. Він заявив, що українська армія вже створила ударне угруповання для наступу на Херсон і боїться, що росіяни не утримають місто під своїм контролем.

"А чи утримають наші, чи не утримають — тут уже велике питання", — сказав бойовик. Стрєлков додав, що на Херсонському напрямку оборону тримають "мобілізовані донецькі ополченці", у яких озброєння "з гулькин ніс". Така сама ситуація в Харківській області. Ігор Гіркін заявив, що ЗСУ атакують на цьому напрямку найбільшими силами і відсувають ворожі війська.

"Нашим довелося з резервів вводити кадрові батальйонно-тактичні групи російські, щоб хоча б частково встановити положення, щоб противник не дійшов до кордонів на всій протяжності Харківської області", — повідомив він.

Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

субота, 3 грудень 2022, 13:14

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони У...

Перемога ЗСУ ще ближче: Пошкоджено важливий шлях постачання окупантів на Луганщині

субота, 3 грудень 2022, 12:44

У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України. Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось...