70-річний Реджеп Таїп Ердоган заявив про завершення своєї політичної кар'єри

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що цьогорічні місцеві вибори 31 березня будуть останніми в його політичній карʼєрі, повідомляє Reuters.

"Для мене це фінал, згідно з мандатом, наданим законом, це мої останні вибори. За результатами виборів буде передача спадщина моїм братам і сестрам, які прийдуть після мене", - сказав турецький лідер.

Ердоган не бере участі у виборах безпосередньо, проте боротьбу за владу веде його Партія справедливості та розвитку. Постає питання, чи зможе очолювана політсила перемогти опозиційних кандидатів в Анкарі та Стамбулі.

Ердоган перебуває при владі в Туреччині понад 20 років. У 2003 році його вперше обрали прем'єр-міністром, а у 2014 році він став президентом, після чого двічі переобирався. Повноваження Ердогана мають закінчитися у 2028 році.

Ізраїль в шоці: Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає ордери на арешт Нетаньягу наряду з лідерами ХАМАС

понеділок, 20 травень 2024, 18:53

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан попросив палату попереднього провадження видати ордери на арешт прем'єр-міністра та міністра оборони Ізраїлю, а також трьох лідерів ХАМАС за звинуваченнями у воєнних злочинах. Про це йдеться у за...

Великий промах: Фортифікацію треба будувати так, як росіяни побудували "лінію Суровікіна", - експерт

понеділок, 20 травень 2024, 18:42

Якби Україна побудувала лінію оборони так, як це зробили російські окупанти, "це було б дуже непогано". Про це "Еспресо" сказав ветеран російсько-української війни, майор Нацгвардії у відставці Олексій Гетьман. У цьому контексті він нагадав так звану "...