$750 000 000 Україні щорічно: У світі є чотири-п’ять інших країн, які отримують таку підтримку, - Кент

У Сполучених Штатах Америки Україну підтримують представники обох провідних партій – і демократи, і республіканці. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода сказав тимчасовий повірений у справах США в Україні, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи і Євразії Джордж Кент, зазначають Патріоти України.

«Я думаю, що у нас (у США – ред.) дуже надійний фундамент підтримки. Щорічно наш Конгрес виділяє кошти для підтримки України в різних галузях – аж до 750 мільйонів (доларів США – ред.) на рік. Мабуть, є чотири, максимум п’ять, інших країн, які отримують таку підтримку від нас щорічно. І це не залежить від того, хто сидить у Білому домі. І демократи, і республіканці разом підтримують Україну. І я думаю, що це не залежить від адміністрації, урядовців, які працюють з Україною», – сказав він.

Кент додав, що президент Джо Байден, коли був віцепрезидентом, приїжджав сюди шість разів. «Це означає, що ніколи в історії США не було президента, який знався б на справах України краще, ніж президент Байден», – зазначив Кент.


Двопартійна підтримка є фактично основою політики США щодо України з часу відновлення нашої незалежності.

З архіву ПУ. "Не тільки "Квартал-95" із Зеленським крадуть жарти у "Дизель-шоу", але і "слуги" крадуть ідеї у рекламістів": У Кличка впіймали Іру Попінс-Верещук на плагіаті (відео)

неділя, 19 вересень 2021, 23:30

З допомогою цього плагіату кандидатка в мери планує достукатися до молоді. Кандидатка від «Слуги народу» на посаду міського голови Києва Ірина Верещук готувала відеоролик для киян, і заради цього »злетіла» у повітря над пішохідно-велосипедним мостом (т...

Не прослужили і п'яти років: В окупованому Криму почали утилізувати допоміжні судна "Сирійського експреса" (фото)

неділя, 19 вересень 2021, 22:45

Як повідомляють неофіційні російські джерела, перші з цих суден почали "розпилювати" на металолом у Паливній (Графській) бухті окупованого у 2014 році Росією міста Севастополь. Наразі, мова йде про колишні вживані цивільні суховантажні судна, які термі...