8-10 тис. доларів за пластику: Експерт розповів, чому похорон Дугіної вважають інсценуванням

Ліквідація Дар'ї Дугіної не була інсценуванням. Про це в інтерв'ю "Главреду" розповів військовий експерт Українського інституту майбутнього, консультант Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Іван Ступак, передають Патріоти України.

"Якщо це дійсно мало місце, то її ховали б у закритій труні - мовляв, вона загинула і нічого показувати. Я так бачу (і були окремі повідомлення), що це була пластика.

Тобто підготовка тіла до поховання - є певні технології, де за допомогою силікону та інших сучасних матеріалів можна відтворити структуру шкіри людини. Орієнтовно це коштувало, враховуючи швидкість підготовки до поховання, приблизно $8-10 тисяч", - розповів Ступак.

Також Експерт пояснив дивну поведінку батька Дар'ї Дугіної Олександра на її похоронах.

"Була неоднозначна реакція Дугіна, він посміхався і це багатьох збило з пантелику. В Україні похорон дитини - це трагедія, але в РФ ми бачили росіян, які хваляться тим, що за загиблого сина отримали "Ладу"...

Для нас це дикість, але, можливо, Дугін вважає себе месією, а загибель дочки сприйняв як жертву, якої від нього вимагає час і суспільство", - сказав Ступак.

Привітав москву - краще не придумаєш: Головування Росії у Радбезі ООН доречне для першоквітневого Дня дурнів, - Боррель

неділя, 2 квітень 2023, 8:29

Європейський Союз протистоятиме будь-яким зловживанням з боку РФ під час її головування в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй. Про це заявив через Twitter високий представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. "Сьогод...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 2 квітня

неділя, 2 квітень 2023, 8:03

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.04.23 складають: