"80-90% втрат ворога": Військовий експерт пояснив, яка зброя потрібна ЗСУ насамперед

Українська армія зараз перш за все потребує артилерії і боєприпасах. Оскільки війська окупантів несуть 80-90% втрат саме від артилерійських ударів. Про це заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону відомий військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти України.

"Я хоч і льотчик і повинен з авіації почати, але все одно почну з реального загальновійськового бою: артилерія. Арту, арту і ще раз арту. 80-90% втрат ворога - від артилерійського вогню. Тому будь-яка арта - краще високоточна - і дуже багато боєприпасів", – підкреслив експерт.

Як каже Світан, на кожен постріл снарядом з боку української армії у відповідь припадає п'ять-сім снарядів окупантів. Крім збільшення кількості артилерійських стволів, вважає експерт необхідна і відповідна підготовка бійців ЗСУ для роботи із західною зброєю.

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:45

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...