80% російської допомоги "абсолютно марні" для боротьби з коронавірусом, - італійські ЗМІ

Всі прибулі фахівці є військовими, а операцію координує міністерство оборони Росії, а не міністерство охорони здоров'я.

В італійських політичних колах та ЗМІ виникло занепокоєння щодо так званої гуманітарної допомоги, яку Росія надає країні для боротьби з коронавірусом. Про це йдеться в публікації італійської газети La Stampa, передають Патріоти України.

За словами високопоставлених джерел видання, Росія керується далеко не єдиними гуманітарними мотивами, а реалізує власні політичні і дипломатичні інтереси. Прем'єр-міністр Джузеппе Конте, пише газета, погодився прийняти російську допомогу для "зміцнення прекрасних особистих стосунків" з Москвою.

Втім, як зазначають співрозмовники видання, 80% російських поставок є "абсолютно марними або малокорисними" для Італії для боротьби з COVID-19 і є нічим більшим, аніж виправданням. Росія прислала країні обладнання для дезінфекції територій та іншу схожу спецтехніку, тоді як Китай, приміром, медичні маски і апарати штучної вентиляції легень.

Видання непокоїться, що всі прибулі фахівці є військовими, а операцію координує міністерство оборони Росії, а не міністерство охорони здоров'я. Всі військові мають високі звання: генерали, полковники, майори, і "вільно пересуваються по території Італії, в декількох кроках від баз НАТО".

"Путін побачив у коронавірусі можливість закріпитися на італійській політичній сцені і італійський прем'єр не посоромився своєї підтримки в цій нелегкій кризі, прийнявши все це для закріплення чудових особистих стосунків з політичною стороною Москви", – пише газета.

"В Москву прибыли два борта с "наличкой" из Минска, Кремль может готовиться к оккупации Беларуси", - російський журналіст

п’ятниця, 14 серпень 2020, 19:46

Останнім часом в Білорусь із Москви прилетіли два військових літаки. У підмосковному Жуковському годину назад закінчилося розвантаження борту з готівковою валютою, яка прибула з Мінська. Про це в своєму Telegram-каналі пише російський журналіст Олексан...

Прикро вражає: В штабі ООС оприлюднили дані про втрати з часу запровадження на Донбасі перемир'я

п’ятниця, 14 серпень 2020, 19:40

За два з половиною тижні перемир’я збройні формування Росії на Донбасі втратили 9 чоловік загиблими і ще 15 пораненими. Про це повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил, зазначають Патріоти України. . Незважаючи на те, що українські військові д...