
Російські військовослужбовці, яких відправили на Донбас, скаржаться родичам на нестерпні умови на фронті. Вони бідкаються, що від загибелі не рятує навіть дезертирство – 80 осіб потрапили під обстріл, ховаючись у сільському клубі. Про це повідомляє "Інформаційний Спротив" із посиланням на перехоплені переписки окупантів із рідними, передають Патріоти України.
Бійці "другої армії світу" скаржаться, що вони втікають із позицій, їх виловлюють і відправляють назад, але вони знову втікають. "Близько 80 осіб не витримали бойових умов і залишили позиції. Зібралися в одному селі у клубі. Пізніше клуб розбомбили, під завалами загинуло близько 60 військових. Інші 20-30 далі ховалися по селах. Їх виловлюють і відправляють назад, але вони знову втікають. Скрізь дуже багато трупів, ніхто на них не звертає уваги", – написав дружині окупант із Твері.
Російський військовослужбовець бідкається, що весь час перебуває посередині між артилерією ЗС РФ та ЗСУ. За місяць, проведений на передовій, він стріляв лише один раз.
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...
Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...