80 солдатів втекли з позицій і сховалися в клубі, їх розбомбили: Окупант поскаржився родичам на жахи війни в Україні

Російські військовослужбовці, яких відправили на Донбас, скаржаться родичам на нестерпні умови на фронті. Вони бідкаються, що від загибелі не рятує навіть дезертирство – 80 осіб потрапили під обстріл, ховаючись у сільському клубі. Про це повідомляє "Інформаційний Спротив" із посиланням на перехоплені переписки окупантів із рідними, передають Патріоти України.

Бійці "другої армії світу" скаржаться, що вони втікають із позицій, їх виловлюють і відправляють назад, але вони знову втікають. "Близько 80 осіб не витримали бойових умов і залишили позиції. Зібралися в одному селі у клубі. Пізніше клуб розбомбили, під завалами загинуло близько 60 військових. Інші 20-30 далі ховалися по селах. Їх виловлюють і відправляють назад, але вони знову втікають. Скрізь дуже багато трупів, ніхто на них не звертає уваги", – написав дружині окупант із Твері.

Російський військовослужбовець бідкається, що весь час перебуває посередині між артилерією ЗС РФ та ЗСУ. За місяць, проведений на передовій, він стріляв лише один раз.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...