
На евакуацію загиблого під Горлівкою розвідника вирушила група у складі дев'яти військовослужбовців, однак вони потрапили в потрійну засідку. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
Він уточнив, що внаслідок обстрілу загинуло двоє людей, в тому числі медик. "Про евакуацію тіла домовлялися через ОБСЄ і СЦКК. Домовилися. Бойовики погодилися. Для евакуації вийшла група з дев'яти наших військових разом з представником СЦКК. Під гарантії ОБСЄ. Всі були в білих шоломах і спеціальних жилетах", – написав журналіст.
За словами Цаплієнка, український військовослужбовців почали обстрілювати з трьох сторін. "Всі потрапили в потрійну засідку. Групу, незважаючи на всі гарантії, почали обстрілювати з трьох сторін. Двоє наших людей, один з яких медик, загинули на місці", – уточнив він.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....