​97 намальованих відсотків: Офіційна Москва визнала, що в кримському "референдумі" взяла участь меншість населення півострову

Можливо це є першим кроком у підготовці легітимного відступу Російської Федерації з анексованого півострову

У Росії визнали, що в кримському "референдумі" взяло участь не більше половини населення 02 травня 2014 року. До того ж, на референдумі 16 березня кримчани голосували не за приєднання до РФ, а проти корупційного свавілля і злодійського засилля донецьких ставлеників Януковича, зазначають Патріоти України.

При цьому явка була набагато нижче, ніж озвучена кримською владою. Про це йдеться в доповіді Ради при президенті Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини. "На думку практично всіх опитаних фахівців і громадян, переважна більшість жителів Севастополя проголосували на референдумі за приєднання до Росії (явка 50-80%)", - йдеться в доповіді.

При цьому в Криму, згідно зі звітом, за різними даними за приєднання до Росії проголосували 50-60% виборців при загальній явці в 30-50%. На думку Ради, жителі Криму голосували не стільки за приєднання до Росії, скільки за припинення, за їхніми словами, "корупційного свавілля і злодійського засилля донецьких ставлеників", в той час як жителі Севастополя голосували саме за приєднання до Росії.

"Побоювання перед незаконними збройними формуваннями в Севастополі були більші, ніж в інших районах Криму", - наголошується в доповіді.

Нагадаємо, 16 березня 2014 року в Криму пройшов так званий референдум про статус регіону. За даними самопроголошених кримської влади, за приєднання Криму до Росії висловилися майже 97% населення. Разом з тим, як заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, в референдумі 16 березня на насправді взяли участь 34,2% кримчан.

Наслідки можуть бути страшні: Китай запідозрили в підготовці до Третьої світової із застосуванням біологічної зброї

понеділок, 10 травень 2021, 8:17

Китайських науковців запідозрили в підготовці до Третьої світової війни із застосуванням біологічної та генетичної зброї, враховуючи коронавіруси. Її вони нібито вели протягом останніх шести років. Як пише Daily Mail, про це йдеться документі, до якого...

Вирішив вразити виборців відразу усіма "талантами": Добкін заспівав замість Кобзона та варив перловку для харків'ян (фото)

понеділок, 10 травень 2021, 0:23

Колишній народний депутат Михайло Добкін, який є одним з претендентів на посаду мера Харкова, відзначився кількома витівками на День перемоги над нацизмом, 9 травня. Про це повідомляє RegioNews, передають Патріоти України. Одіозний політик, який відоми...