"А через рік що скаже пан Тарас? Давайте - з п’ятнадцяти?": Гончаренко відповів на заклик Чмута щодо відправлення на війну 20-річних

Нардеп Олексій Гончаренко розкритикував заклик щодо необхідності мобілізувати на фронт 20-річних чоловіків, який зробив ветеран АТО та очільник фонду "Повернись живим" Тарас Чмут. Свою позицію народний обранець висловив виданню "Українська правда", передають Патріоти України.

Гончаренко не погодився з позицією Чмута, заявивши про неможливість "перемогти Росію людьми".

"А через рік що скаже пан Тарас? Давайте – з п’ятнадцяти? Я з цим не погоджуюсь. На мою думку, якщо ми ставимо собі завдання перемогти Росію людьми, – це завдання невиконуване, його не можна виконати. Ми просто закінчимось раніше за росіян", – зазначив народний обранець.

"Я, коли чую цей підхід, де він говорить – ну, 25 – вже пізно, треба вже 20, є питання, що буде через рік? Що ми скажемо? Ми не можемо затикати дірки людьми", – додав політик.

Гончаренко погодився зі Чмутом у тому, що Україна втратила багато часу. Однак зазначив, що – не в питанні мобілізації, а в питанні технічного оснащення, дронів, усього того, що необхідно війську.

"Ми ще втратили дуже багато, коли ішли в контрнаступ на бетонні укріплення і мінні поля, маючи наш людський ресурс проти російського, а не на Бєлгород і не на інші напрямки. А якщо ми не можемо йти на Бєлгород, може, тоді не треба було нікуди ходити, розуміючи реальний розклад", – висловив міркування нардеп.

Нагадаємо, нещодавно Чмут висловив думку, що Україна втратила вже багато часу, тож мобілізація в країні повинна починатися від 20 років.

Історичне рішення США зірвало потужний наступ Путіна: 90 тисяч росіян готувались вдертися до України, але вчасно отримали по зубах - Associated Press

неділя, 23 червень 2024, 0:15

Сили оборони України знищували цілі колони ворожих військ, що висувались до державного кордону, щоб увірватися до Харківщини. Понад 90 тисяч російських військових готувалися до нового наступу на територію України в той час, коли США дозволили ЗСУ вико...

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...