А чому не на парасольках? Кандидатка від "Слуги народу" катає виборців на повітряній кулі

Крім того, люди в футболках з написом «Зе! Місцеві. Слуга народу» роздавали безкоштовні кульки зеленого кольору з написом: «Колесник Людмила».

В місті Ромни Сумській області місцеві жителі могли безкоштовно покататись на повітряній кулі з іменем представниці команди «Слуга народу». Про це повідомила громадянська мережа «Опора», передають Патріоти України.

Крім того, люди в футболках з написом «Зе! Місцеві. Слуга народу» роздавали безкоштовні кульки зеленого кольору з написом: «Колесник Людмила». Нагадаємо, під час робочої поїздки Володимира Зеленського в Суми керівник місцевого обласного осередку партії «Слуга народу» Михайло Ананченко представив команду партії на Сумщині, в тому числі і потенційну кандидатку на посаду Роменського міського голови від партії «Слуга народу Людмилу Колєснік.

Голова Комітету виборців України Олексій Кошель також звернув увагу на появу технології «нової гречки» – це, коли виборцям роздають засоби індивідуального захисту замість звичних продуктових наборів. «Нова гречка» працює паралельно з організацією всіляких концертів на підтримку потенційних кандидатів у депутати. Лише з серпня ми нарахували понад 50 заходів дозвілля з агітацією», – сказав експерт під час прессконференції.

Координаторка громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська в одному з недавніх інтерв’ю заявила, що на цьогорічних виборах підкуп дещо по-іншому ідентифікується та досліджується, ніж раніше. Тепер підкупом можна називати практично все, що буде передаватися у вигляді матеріальних благ при використанні назви партії, імені кандидата, його зображення, логотипа тощо.

Крім цього, Айвазовська додала: від липня підкуп виборців став тяжким і особливо тяжким злочином, тому поліція може вдаватись до негласних слідчо-оперативних дій, щоб зібрати доказову базу.

Джерело: Главком

Хіти тижня. "Дякую поліції за швидку реакцію": Сюмар побили на засіданні ТВК

неділя, 1 листопад 2020, 4:00

Депутатка виявила підкуп і фальсифікації на виборах у Борщагівській ОТГ. У Борщагівській ОТГ на Київщині, де за попередніми підрахунками голосів перемагає кандидат від партії «Європейська солідарність», відбувається масовий підкуп і фальсифікація резул...

Хіти тижня. "В сериале "Слуга народа" Голобородько вышел и послал МВФ в ж*пу. И дальше все понесли золото на Майдан. Дефолт, короче. В реальной жизни все происходит не так открыто. Трусливо. Чужими руками", - Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 2:00

"Дуэт-дефолт. Как Конституционный Суд и ОАСК при молчаливом согласии президента Украину к дефолту ведут", - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продовжує: . "В сериале Слуга Народа Голобородько вышел и послал МВФ в попу. И ...