Кремль рекомендував російським пропагандистським медіаресурсам замість терміна "спеціальна військова операція" використовувати визначення "український конфлікт". Про це у п'ятницю, 5 липня, повідомило російське видання Медуза, зазначають Патріоти України.
"Саму війну укладачі методички називають "українським конфліктом". Співробітникам провладних медіа вони рекомендують підкреслювати, що "Росія не відмовляється від діалогу", але "Україна і Захід розмовляють мовою ультиматумів", - розказують в Медузі.
Також пропагандистам радять стверджувати, що мирна ініціатива Росії "в найкоротші терміни завершити конфлікт в Україні".
"Запропонований Росією план за готовності Києва і Заходу дасть змогу негайно припинити бойові дії і почати переговори. Київ повністю дискредитував себе і може легко зрадити будь-які домовленості. Україна може скористатися припиненням вогню в мілітаристських цілях, і цього не можна допустити", - зазначено в документі, поширеному Кремлем.
Крім того, в цій же "методичці" зазначено, що Шанхайську організацію співробітництва (ШОС) і БРІКС (міжнародна організація, до якої входять Бразилія, Росія, Індія, Китай і Південна Африка) Кремль рекомендує називати "найвпливовішими організаціями, що затьмарили західні структури", а саму Росію - "найважливішим архітектором багатополярного світоустрою на просторі Євразії".
Крім того, пропагандисти повинні наголошувати на тому, що Володимир Путін "зробив особистий і вирішальний внесок" у формування багатополярного світоустрою.
"Західноцентричні та проамериканські моделі міжнародних відносин остаточно відійшли в минуле. США не впоралися з роллю гегемона, і тепер провідне значення у світі мають держави світової більшості, що інтенсивно розвиваються, до яких належить і Росія", - зазначено в тексті методички.
Журналістка Кордон.Медіа Альона Яцина зазначила, що захопити чотири села на Сумщині противнику вдалося за два місяці Про це вона розповіла в етері Еспресо, передають Патріоти України. "Щодо захоплення ворогом чотирьох населених на Сумщині – для нас не ...
Україна суттєво наростила виробництво власної самохідної артилерійської установки (САУ) "Богдана 2С22". Якщо у 2023 році на місяць виготовляли близько шести одиниць, то зараз – вже до 36. Про це повідомляє видання Army Technology з посиланням на джерел...