
У Росії останнім часом одні неприємності. Там постійно щось горить або вибухає. Цього разу знову проблеми у місті Бєлгород, яке розташоване поблизу кордону з Україною. Там черговий раз виникла пожежа, повідомляють Патріоти України.
У російському місті стовп сірого диму видно біля залізниці. Очевидці кажуть, що палає порожня будівля біля вокзалу. При цьому не на кадрах не помітно, щоб рятувальники поспішали гасити пожежу.
Для Росії останнім часом характерною є проблема того, що все горить, а гасити нікому. Адже всі свої служби путінський режим цинічно використовує у війні з Україною. Наприклад, там горіли нафтобази, інститут Міноборони, лісові пожежі. А ще люди постійно кажуть, що чують "хлопки", але їм нічого не пояснюють. Хоча біля того ж Бєлгорода так злякались, що навіть почали рити окопи.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...