
У Росії останнім часом одні неприємності. Там постійно щось горить або вибухає. Цього разу знову проблеми у місті Бєлгород, яке розташоване поблизу кордону з Україною. Там черговий раз виникла пожежа, повідомляють Патріоти України.
У російському місті стовп сірого диму видно біля залізниці. Очевидці кажуть, що палає порожня будівля біля вокзалу. При цьому не на кадрах не помітно, щоб рятувальники поспішали гасити пожежу.
Для Росії останнім часом характерною є проблема того, що все горить, а гасити нікому. Адже всі свої служби путінський режим цинічно використовує у війні з Україною. Наприклад, там горіли нафтобази, інститут Міноборони, лісові пожежі. А ще люди постійно кажуть, що чують "хлопки", але їм нічого не пояснюють. Хоча біля того ж Бєлгорода так злякались, що навіть почали рити окопи.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...