
У Росії останнім часом одні неприємності. Там постійно щось горить або вибухає. Цього разу знову проблеми у місті Бєлгород, яке розташоване поблизу кордону з Україною. Там черговий раз виникла пожежа, повідомляють Патріоти України.
У російському місті стовп сірого диму видно біля залізниці. Очевидці кажуть, що палає порожня будівля біля вокзалу. При цьому не на кадрах не помітно, щоб рятувальники поспішали гасити пожежу.
Для Росії останнім часом характерною є проблема того, що все горить, а гасити нікому. Адже всі свої служби путінський режим цинічно використовує у війні з Україною. Наприклад, там горіли нафтобази, інститут Міноборони, лісові пожежі. А ще люди постійно кажуть, що чують "хлопки", але їм нічого не пояснюють. Хоча біля того ж Бєлгорода так злякались, що навіть почали рити окопи.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...