​А чи тих повивозили з Афганістану і нав’язали державам-партнерам? "Благонадійні" чоловіки-біженці у США напали на жінку-військову

Як відомо, наша влада намітила ряд об'єктів під Києвом для концентрації евакуйованих з Афганістану. А неофіційний речник Банкової Арестович, визначив, що ці кілька тисяч афганців цінніше за пересічних українців

Американська військовослужбовиця зазнала нападу з боку афганських біженців, розміщених в таборі на армійській базі Форт-Блісс в штаті Нью-Мексико. За її словами, на неї напала «група евакуйованих чоловіків». Це сталося 19 вересня, повідомляє ABC News, зазначають Патріоти України.

ФБР почало розслідування. Командування запевнило, що на базі посилено заходи безпеки

У Форт-Бліссі наразі перебуває щонайменше 10 тис. афганських біженців обох статей.

При цьому американські чиновники запевняють, що усі евакуйовані нібито проходили ретельну перевірку перед тим, як вони були вивезені літаками до США.

Як наголошує ABC, в іншому таборі для вимушених переселенців з Афганістану – в Форт-Маккой, штат Вісконсін – цього тижня мали місце два арешти.

32 -річного Мохаммада Харуна Імаада звинуватили у задушенні власної дружини, а 20 -річний Бахрулла Нурі підозрюється в спробі у спробі вчинити статевий акт з неповнолітньою особою.

У Форт-Маккої розміщено 13 тис. афганців.

Раніше повідомлялося, що Державний секретар США Ентоні Блінкен подякував Україні за допомогу в евакуації людей з Афганістану.

Нагадаємо, США створюють умови для прийому десятків тисяч афганців. На кожного біженця Штати виділять понад дві тисячі доларів. США готують програму підтримки афганських біженців.

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...