А як стосовно українських поховань у сусідній країні? ​У Зеленського дозволили Польщі проведення пошуково-ексгумаційних робіт на території України

Офіційна Варшава принайні до останнього заперечувала можливість взаємної поступки стосовно вшанування поховань бійців УПА на території теперішньої Польщі

Оскверніння поховань УПА в Польщі

Україна надала Польщі формальну згоду на відновлення ексгумаційних робіт. Про це повідомив український заступник міністра закордонних справ Василь Боднар, повідомляють Патріоти України з посиланням на Польське радіо. Інформацію про надання відповідних документів також підтвердив посол Республіки Польща у Києві Бартош Ціхоцький.
Згідно з умовами, висунутими українською стороною, ексгумація має проводитися українськими дослідниками разом із польськими експертами після виконання необхідних формальностей.
Офіційне прохання про відновлення ексгумації Польща подала минулого тижня. Цього тижня, – як польським журналістам пояснив віцеміністр Василь Боднар, – Україна дала Польщі позитивну відповідь:
«Зараз отримана згода на проведення таких робіт, що означає, що польська сторона має вибрати пізніше виконавця. Виконавець, український виконавець, має отримати всі дозволи, вибрати місце, де будуть починатися ці пошуково-ексгумаційні роботи, і потім починати роботу спільно з польськими експертами».
Як зазначив посол Бартош Ціхоцький, документ, що його надала Україна, містить перелік процедурних дій, які має здійснити польський Інститут національної пам’яті з метою відновлення ексгумації:
«Цей перелік ми переказали Інституту національної пам’яті, і зараз підтримуватимемо колег і колежанок з інституту в цій процедурі».

Хіти тижня. Втеча з Мордору: Російські поліцейські-втікачі дали інтерв’ю в Україні (відео)

п’ятниця, 17 січень 2020, 19:00

Як повідомляли Патріоти України, у квітні 2019 року двоє російських правоохоронців попросили політичного притулку в Україні. Нещодавно вони дали інтерв’ю щодо причин втечі, а також про війну на Донбасі та участь в ній Росії. Правоохоронці-втікачі – це ...

Хіти тижня. В'язниця за сексуальні домагання: П’яна 20-річна пасажирка схиляла чоловіків до сексу у літаку

п’ятниця, 17 січень 2020, 18:30

Після відмови дівчина побила членів екіпажу і декількох пасажирів. 20-річна пасажирка літака авіакомпанії Etihad потрапила у в’язницю після того, як напилася і схиляла чоловіків до сексу під час польоту, передають Патріоти України з посиланням на Fox N...