А як же "Іскандери", що сміються? Росія в ООН привселюдно назвала умову припинення агресії на Донбасі

В рамках засідання Ради безпеки ООН про захист цивільних осіб у збройних конфліктах російська делегація заявила, що глобальне припинення вогню можливо тільки за умови зняття санкцій. Про це повідомив речник місії України в Організації Об’єднаних Націй Олег Ніколенко, зазначають Патріоти України.

“Ми вважаємо вельми актуальним заклик Генерального секретаря про глобальне припинення вогню від 23 березня 2020 року. Але цей його заклик буде звучати неповно без відсилання на його попереднє звернення: скасувати санкції, які можуть підірвати здатність країн реагувати на пандемію”,- заявив представник РФ при ООН Геннадій Кузьмін.

Спікер української місії звернув увагу на те, що раніше Росія заявляла про те, що санкції перешкоджають гуманітарній допомозі для боротьби з COVID-19. Цей крок не спрацював, тому країна-агресор вирішила повернутися до шантажу.

“Але ми добре знаємо, що навіть якщо санкції теоретично будуть скасовані, припинення вогню не буде. Росіяни завжди знайдуть привід для продовження агресивної політики”, – підкреслив Ніколенко.

Як повідомлялося раніше, канцлер Німеччини Ангела Меркель підтримала продовження політики санкцій проти Росії.

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: