А як же "Київ за три дні"? Пропагандисти РФ налякали жителів Бєлгорода "наступом ЗСУ" - росіяни вимагають видати їм зброю (відео)

Російські пропагандисти налякали мешканців Білгорода "наступом Збройних сил України". Тепер росіяни вимагають видати їм зброю. Вони навіть записали відповідне відеозвернення до влади. Ролик опублікував відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

"Ми жителі фронтового Білгорода, звертаємося до влади, наше місто і область давно перестали бути захищеними. Щодня білгородці зазнають обстрілів з боку ЗСУ, наші співгромадяни гинуть, наші об'єкти критичної інфраструктури руйнуються. Ми повною мірою усвідомлюємо, що напередодні настання ЗСУ наші війська допоможуть, не допоможуть захистити нас", – заявили білгородці.

У зв'язку з цим вони хочуть отримати стрілецьку зброю."Ми просимо нашого губернатора та управління МВС міста Білгорода виділити нам стрілецьку зброю для захисту рідного міста", – додали жителі Бєлгородської області.

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...