
В окупованому Луганську з «помпою» відсвяткували День міста, який вразив мережу своєї «совковістю».
У кадрах, які виклав у мережу відомий український блогер та екс-прокурор з Луганську Сергій Іванов, на сцені в міському парку Горького група дівчат в червоних (!) сукнях виконує якесь пісенне вітання, при цьому імпровізована сцена закрита фанерними щитами, а незакрита частина стіни за спинами співачок відсвічує своєї облізлістю.
Коментарі користувачів не змусили себе чекати.
«Тю, а ввечері Чичеріна завиє. Буде по-багатому», «Все, як хотіли. Совок», «Клініка печалі», «Ворошиловград», «А яка це планета?», — пишуть вони.

Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже
У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...