
У РФ зупинилося виробництво єдиного російського телевізора, який випускав воронезький завод «Квант». Про це в Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України, передають Патріоти України.
«Попри заяви ru-пропаганди про успіхи імпортозаміщення, в Росії падає виробництво навіть тих товарів, чиї конкуренти через санкції йдуть із внутрішнього ринку. Напередодні в РФ зупинилося виробництво єдиного російського телевізора, який випускав воронезький завод «Квант». Причина – відсутність попиту на продукцію як з боку державного сектору РФ, так і з боку роздрібного покупця», - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, через низьку якість і високу ціну телевізори російського бренду, навіть в умовах сприяння «імпортозаміщенню», так і не змогли конкурувати з китайською та південнокорейською продукцією. Остання, попри вихід південнокорейських компаній з ринку РФ, потрапляє в країну за сірими схемами. У ЦПД наголосили, що картина світу, яку малює перед росіянами пропаганда Кремля, дуже далека від реальності, в якій російська економіка неухильно котиться вниз.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...