"А хто тут клоун?": Гіркін несподівано розхвалив Зеленського та "проїхався" по Кремлю

Терорист Ігор Стрілков-Гіркін несподівано розвалив президента України Володимира Зеленського та "проїхався" по Кремлю. Бойовик дійшов висновку, що образ клоуна суперечить реальним діям українського лідера, натомість ідеально характеризує росіян. Про це він заявив у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

Гіркін зауважив, що Зеленського називають "клоуном", адже він багато років був професійним коміком. Однак війна чітко продемонструвала, що цей образ абсолютно фейковий.

"Ось, настала війна. Пан Зеленський: нікуди не втік, у бункер не сховався; оголосив, запустив та провів загальну мобілізацію; досягнув масованих поставок зброї від НАТО; "навколо пальця" обвів кремлівських партнерів з "деескалацією"; твердо і впевнено оголосив про цілі війни і так само твердо - навіть про умови переговорів про перемир'я", - констатував Гіркін.

При цьому він наголошує, що у Кремлі не можуть зробити нічого з цього переліку. "А у нас? А у нас наприкінці 6-го місяця війни (не кажучи вже про 8 попередніх років) роззолочені півні, як і раніше, грають у танкові біатлони і проводять фестивалі військових оркестрів. Ось і виникає питання: "А хто тут клоун?", - розлючено додав Гіркін.

Білоруські пропагандисти перестали говорити про перемогу РФ: На що натякають у Лукашенка

четвер, 6 жовтень 2022, 7:20

У Білорусі пропагандистські засоби масової інформації почали більш обережно висловлюватися про стовідсоткову перемогу РФ над Україною. Натомість у тамтешніх ефірах почали лунати обережні натяки на те, що Україна збережеться і Білорусі доведеться з сусі...

Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...