"А хто замість Путіна?": Військовий експерт оцінив, чи можлива в Росії велика політична криза

У країні-агресорі Росії назріває внутрішнє протистояння, але еліта все ще об'єднується навколо російського диктатора Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю "Главреду" сказав полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Криза може статися. Коли я кажу, що Україну можуть посадити за стіл переговорів, я маю на увазі позицію Європи. Однак англосакси дотримуються іншої точки зору. США і Великобританія готові до продовження війни і налаштовані на максимальне ослаблення Росії. Їх не влаштовує хаос в РФ, але послабити її потрібно, щоб Москва стала більш поступливою і передбачуваною. Європа налаштована домовлятися тут і зараз. Невідомо, як будуть розвиватися події надалі, але зараз всі підливають масло в російське багаття. І в Росії назріває внутрішнє протистояння", - сказав він.

Не варто і забувати, вважає Жданов, що проблема можливого наступника диктатора Путіна ще й близько не вирішена. "Хоча, я б не сказав, що будь-який телефонна розмова робить велику погоду. Еліта все ще консолідується навколо Путіна. Крім того, не забувайте, якщо народ починає говорити про переворот і повалення Путіна, виникає питання: А хто замість нього?",- підсумував він.

Методичку не міняє: Лукашенко звинуватив Захід у планах "силового захоплення влади у Білорусі"

четвер, 1 червень 2023, 15:42

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вкотре звинуватив Захід у тому, що він планує силою змінити владу в республіці, передають Патріоти України. За його словами, в попередні роки "західні куратори фінансували опозицію-втікачку за за...

У звільняємому РДК та "Легіоном Росії" Щебекіно палає завод, котрий виробляє важливі компоненти для російських ракет, авіації, ВМС тощо

четвер, 1 червень 2023, 15:20

Російський завод "Монокристал" зараз виглядає так.Це один із найбільших світових виробників синтетичного сапфіра для високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки.