А куди ж усі вони поділися? Глава МВС РФ заявив про брак 152 тисяч співробітників (відео)

На тлі тривалої війни проти України у кремлівського режиму почали закінчуватися силовики. Про це під час свого виступу у раді федерації заявив глава МВС країни Володимир Колокольцев, передають Патріоти України.

За його словами, наразі відомству не вистачає понад 150 тисяч співробітників. При цьому причиною цього Колокольцев назвав не колосальні втрати РФ в Україні, частина з яких припадає зокрема й на МВС, а нібито брак коштів.

«Ми не можемо надрукувати гроші і збільшити заробітну плату як основний мотив для залучення на службу в органах внутрішніх справ. А ситуація, вона не просто змінилася, вона погіршилася. Можу сказати, що на сьогодні у нас некомплект особового складу 152 тисячі. Це у середньому, якщо по всіх регіонах. А якщо взяти такі регіони як Примор’я, наприклад, некомплект — 25%», — поскаржився російський міністр, відповідаючи на запитання щодо дефіциту кадрів.


Знову поранені, в тому числі діти: Росіяни вкотре обстріляли Харків

субота, 18 травень 2024, 16:52

Під час повітряної тривоги у суботу, 18 травня, в Харкові пролунала серія вибухів. Внаслідок російських ударів по місту є руйнування житлової інфраструктури. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "П...

"Ми наблизилися до позитивного прогнозу": Глава міноборони Словаччини розповів про стан Фіцо

субота, 18 травень 2024, 16:43

Після повторної операції лікарі дають позитивний прогноз щодо стану прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, пораненого кількома пострілами в живіт 15 травня. Про це міністр внутрішніх справ країни Роберт Калиняк повідомив 18 травня, відео його заяви ...