На тлі тривалої війни проти України у кремлівського режиму почали закінчуватися силовики. Про це під час свого виступу у раді федерації заявив глава МВС країни Володимир Колокольцев, передають Патріоти України.
За його словами, наразі відомству не вистачає понад 150 тисяч співробітників. При цьому причиною цього Колокольцев назвав не колосальні втрати РФ в Україні, частина з яких припадає зокрема й на МВС, а нібито брак коштів.
«Ми не можемо надрукувати гроші і збільшити заробітну плату як основний мотив для залучення на службу в органах внутрішніх справ. А ситуація, вона не просто змінилася, вона погіршилася. Можу сказати, що на сьогодні у нас некомплект особового складу 152 тисячі. Це у середньому, якщо по всіх регіонах. А якщо взяти такі регіони як Примор’я, наприклад, некомплект — 25%», — поскаржився російський міністр, відповідаючи на запитання щодо дефіциту кадрів.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...