На тлі тривалої війни проти України у кремлівського режиму почали закінчуватися силовики. Про це під час свого виступу у раді федерації заявив глава МВС країни Володимир Колокольцев, передають Патріоти України.
За його словами, наразі відомству не вистачає понад 150 тисяч співробітників. При цьому причиною цього Колокольцев назвав не колосальні втрати РФ в Україні, частина з яких припадає зокрема й на МВС, а нібито брак коштів.
«Ми не можемо надрукувати гроші і збільшити заробітну плату як основний мотив для залучення на службу в органах внутрішніх справ. А ситуація, вона не просто змінилася, вона погіршилася. Можу сказати, що на сьогодні у нас некомплект особового складу 152 тисячі. Це у середньому, якщо по всіх регіонах. А якщо взяти такі регіони як Примор’я, наприклад, некомплект — 25%», — поскаржився російський міністр, відповідаючи на запитання щодо дефіциту кадрів.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...