МЗС Угорщини зробив скандальну заяву: там вигадали причину не постачати зброю Україні. Очільник МЗС Петер Сіярто сказав, що Угорщина не може постачати зброю, бо інакше Росія обстріляє Закарпаття, де мешкають угорці. Сіярто отримав відповідь від голови угорської громади Києва Тібора Томпи, передають Патріоти України.
"Я обурений заявою пана Сіярто, яку він виголосив на каналі CNN. За його логікою, виходить, що у мене, як українського угорця, який не проживає на Закарпатті, а в Києві, і ще в 500 людей громади, стріляти можна", – сказав Томпа.
Тібор Томпа спитав у Сіярто – а як же інші нації та народності? Чи ті угорці, які проживають, наприклад, у Миколаєві? "Я щодня з ними на зв'язку. І їх щодня луплять російськими ракетами. Це дуже і дуже обурливо", – додав очільник угорської громади Києва.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...