"А погляд так бігає... Винце отруєне?": Путін осоромився на причасті, мережу підірвало відео

У мережі висміяли нове відео з російським президентом Володимиром Путіним, який не зміг зрозуміти, куди в церкві наливають вино для обряду причастя. Ролик оприлюднив журналіст кремлівського пулу Дмитро Смірнов на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

На кадрах співробітники музею як раз демонстрували лідеру країни-агресора євхаристичний набір приданого російської княгині Марії Олександрівни (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

"А вино ж куди наливається?". Путін і коротка лекція з процедури причастя в імператорському домі ", – підписав короткий фрагмент із президентом РФ пропагандист Смірнов.

Путін і вино для причастя

У ньому чітко чутно, що Путін кілька разів ставить екскурсоводам питання про те, як і звідки в церковну чашу наливається вино. При цьому ніякі інші моменти таїнства його не цікавлять.

У коментарях користувачі не втратили можливість висміяти російського лідера, натякнувши на його пристрасті й страхи. "А погляд так бігає: що би поцупити?", "Винце отруєне?" – іронізують користувачі мікроблогу.

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...

Ворогам дістається: ЗСУ тримають лівий берег Херсонської області під вогневим контролем, - полковник СБУ

понеділок, 28 листопад 2022, 17:43

Збройні сили України тримають позиції ворога під вогневим контролем на лівому березі Дніпра Херсонської області. Полковник СБУ Роман Костенко заявив в ефірі телеканалу "Еспресо", що українські захисники успішно протистоять російським окупантам, передаю...