А раніше вжити заходи не можна було? Секретар РНБО Данілов прогнозує в Україні понад 1000 добових смертей від COVID-19

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що рівень смертності від COVID-19 в Україні може перевищити 1 тисячу осіб на добу, якщо не прискорити вакцинацію, зазначають Патріоти України.

Під час брифінгу за підсумками засідання РНБО, яке транслював Офіс президента в Facebook, Данілов попередив, що Україна тільки входить в пік епідемії коронавірусу.

«Існує велика проблема, коли люди, які не вакцинуються, потрапляють до лікарень... Сьогодні у нас з вами рекорд по людях, які померли від COVID-19. Це дуже страшна ситуація... Кількість людей, які будуть гинути від хвороби, може перевищити 1000 осіб [на добу]... Люди, які сьогодні потрапляють на кладовища від COVID-19 — це люди, які не пройшли вакцинацію. Це 99,9% людей, які не вакциновані», — наголосив секретар РНБО.

За словами Данілова, Україні необхідно «вийти» на 350-400 тисяч щеплень на добу, інакше «у нас будуть дуже-дуже складні часи».

Хіти тижня. То хто чий вирок? Порошенко проаналізував, яких "убивчих" для себе тем уникав його балакучий наступник впродовж багатогодинного пресмарофону

понеділок, 6 грудень 2021, 0:10

На пресконференції президент Володимир Зеленський не відповів на найголовніші запитання, які турбують і українців, і міжнародних партнерів нашої держави. Натомість він звинувачував журналістів та демонстрував свої численні фобії. Про це в ексклюзивному...

"Рожа "царя" должна была символизировать благополучие и сытость": Для ялинки підібрали якогось рожевого і набряклого Путіна (фото)

понеділок, 6 грудень 2021, 0:00

"Сальный взгляд Путина на пухленького мальчика под ёлкой: мальчик зачитывает пожелания Путину. Это 5 декабря, в воскресенье президент РФ участвовал во вручении премий "Мы вместе" в честь Международного дня добровольцев. Для ёлки подобрали какого-то роз...