"А що взимку садити не прийнято?": Зеленський прийшов на концерт "Кварталу", йому заспівали про корупціонерів (відео)

Президент України Володимир Зеленський прийшов на концерт "Кварталу 95", який проходив Національному палаці мистецтв "Україна" увечері 15 грудня. Про це в Facebook повідомив журналіст Дмитро Кучер, який опублікував відео з главою держави, передають Патріоти України.

"Володимир Олександрович на концерті Вечірнього Кварталу. Навіть квиток купив і показав його на сцені", – зазначив він. На записі показано, що ведучі шоу сцени коментують появу президента. Після Зеленський заходить через сцену, показує в руках квиток та йде на своє місце в залі.

Також на концерті була прессекретарка президента Юлія Мендель, яка виклала в Instagram пісню про "прокурорські посадки". "Весна пройшла, посадок немає, а що взимку – взимку садити не прийнято?" – співали перед Зеленським артисти "Кварталу 95".

Чергова "геніальна ідея": Фокін запропонував сформувати "міжнародний уряд" на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 23:00

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними. На території окупованого Донбасу потрібно створити "тимчасовий міжнародний уряд" для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступ...

В'язниця замість штрафів: Зеленський "підклав свиню" викрадачам авто

вівторок, 22 вересень 2020, 22:45

За незаконне заволодіння транспортним засобом передбачено не штрафи, а 3-5 років обмеження чи позбавлення волі. Президент Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за незаконне заволодіння транспортним засобом. Як повідомляє пр...