А що Зеленський на це скаже? Медведчук і Бойко знову опинилися на переговорах у Москві

У середу, 10 липня, українські опозиційні політики Віктор Медведчук і Юрій Бойко знову опинилися на переговорах у Москві - вони зустрілися з прем'єр-міністром Російської Федерації Дмитром Медведєвим. Про це пише Telegram-канал "Раніше всіх. Ну майже", повідомляють Патріоти України.

Так, зустріч відбулася в штабі партії "Єдина Росія". За даними каналу, Медведєв заявив, що діалог між партіями РФ і України згорнутий, але російська сторона підтримує бажання його відновити.

"Поки не отримали виразних сигналів про те, який курс буде вести Зеленський (президент України Володимир Зеленський, - "Апостроф"), чекаємо виборів у Раду", - сказав він.

У свою чергу, Медведчук зазначив, що міжпарламентська розмова Росії і України давно назріла, за підсумками зустрічі буде підготовлено меморандум про співпрацю.

"Без співпраці з Росією досягти миру на Донбасі неможливо", - заявив він. Медведчук додав, що згоден з президентом Росії Володимиром Путіним щодо того, що зближення Росії і України має відбутися, "стратегічне завдання - перемогти для цього на виборах в український парламент".

Як уточнює gazeta.ru, на зустрічі з української сторони також були присутні Вадим Рабинович і Тарас Козак, з російської - голова вищої ради Борис Гризлов, перший віце-спікер Держдуми Олександр Жуков, віце-спікер Держдуми, голова фракції ЄР Сергій Невєров.

Хіти тижня. Юні мученики: Львівських студентів розстріляли за відмову навчатися російською

субота, 21 вересень 2019, 23:05

Процес над студентами і гімназистами, частина з яких були прихильниками ОУН або членами «Юнацтва», почався у вересні 1940 року. Чого тільки не витворяла радянська влада в Україні, які дикунські методи не вигадувала, як тільки не нищила наш цвіт, аби ли...

"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

субота, 21 вересень 2019, 23:00

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу. Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту тери...