А що Зеленський на це скаже? Медведчук і Бойко знову опинилися на переговорах у Москві

У середу, 10 липня, українські опозиційні політики Віктор Медведчук і Юрій Бойко знову опинилися на переговорах у Москві - вони зустрілися з прем'єр-міністром Російської Федерації Дмитром Медведєвим. Про це пише Telegram-канал "Раніше всіх. Ну майже", повідомляють Патріоти України.

Так, зустріч відбулася в штабі партії "Єдина Росія". За даними каналу, Медведєв заявив, що діалог між партіями РФ і України згорнутий, але російська сторона підтримує бажання його відновити.

"Поки не отримали виразних сигналів про те, який курс буде вести Зеленський (президент України Володимир Зеленський, - "Апостроф"), чекаємо виборів у Раду", - сказав він.

У свою чергу, Медведчук зазначив, що міжпарламентська розмова Росії і України давно назріла, за підсумками зустрічі буде підготовлено меморандум про співпрацю.

"Без співпраці з Росією досягти миру на Донбасі неможливо", - заявив він. Медведчук додав, що згоден з президентом Росії Володимиром Путіним щодо того, що зближення Росії і України має відбутися, "стратегічне завдання - перемогти для цього на виборах в український парламент".

Як уточнює gazeta.ru, на зустрічі з української сторони також були присутні Вадим Рабинович і Тарас Козак, з російської - голова вищої ради Борис Гризлов, перший віце-спікер Держдуми Олександр Жуков, віце-спікер Держдуми, голова фракції ЄР Сергій Невєров.

Хіти тижня. Рішення приймає президент: Путін дозволив застосовувати ядерну зброю у відповідь на загрозу майну РФ

четвер, 4 червень 2020, 23:05

При цьому ядерний потенціал можна використовувати навіть у разі нападу на РФ з застосуванням неядерної зброї масового ураження, а також звичайної зброї. Президент Росії Володимир Путін видав указ про основи російської політики в області ядерного стриму...

"Хатинка" біля моря: Скільки коштує відпочити на курорті біля дачі Хрущова, де Зеленський проведе Трійцю

четвер, 4 червень 2020, 23:00

Острів входить до складу Азово-Сиваського національного природного парку в Херсонській області, і з 2015-го був відкритий для туристів. Відпочинок на курорті на Азовському морі, де президент Володимир Зеленський планує провести святкові вихідні на Трій...