"А Шефір знає, як у донецькій "хатинці" підлітку зрізали з ноги татуювання-тризуб?" - журналістка

Не можна бажати миру за будь-яку ціну...

Кожна десята жертва війни на Донбасі - це дитина. Фото: соцмережі.

Так, дуже хочеться закінчення війни, щоб зі Сходу не повертались інвалідами, щоб не гинули діти. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише заступниця шеф-редактора «Обозревателя» Ганна Молчанова, передають Патріоти України.

«Їм що, подобається воювати? Ви думаєте, Путін – маніяк, який любить постріляти в живих людей?», –таке сказав співвласник студії «Квартал 95» Бориса Шефір, який дав інтерв’ю Детектор Media. І це на шостому році війни.

«Щодо постріляти в живих – я б цинічно відповіла, що це ще «гуманно», – провадить далі редакторка. – Шефір в курсі, скільки наших військових і мирних жителів загинули, були травмовані і стали інвалідами (міни, вибухові пристрої)? Що кожна десята жертва (починаючи з 2014 і до сьогодні) – це дитина?

Шефір в курсі, що означає «потрапити на підвал» в донецькій «хатинці», «ізоляції» тощо? Знає про жорстокі тортури, в тому числі і російськими «офіцерами» (навмисно пишу в лапках, бо про честь їм невідомо)? Знає, як підлітку зрізали з ноги татуювання-тризуб?».
«Маніяк-імперець породив інших маніяків. Не треба його/їх вибілювати. Не тут, в Україні, де у багатьох все ж тверезий розум і добра пам’ять. Так, дуже хочеться миру. Але якою ціною?», – резюмувала Молчанова.

"Не визнана війна триває": Росія зі своєї території атакувала українські позиції на Донбасі - Бутусов

понеділок, 18 листопад 2019, 23:38

Внаслідок атаки російського безпілотника один український військовий був важко поранений. «Сизе знаходиться на самому кордоні з РФ і поблизу лінії фронту у Станиці Луганській, вважалося останні роки тихим місцем. Позиції 46-ї десантно-штурмової бригади...

Хіти тижня. Поки Москва ганьбиться зі зразками "4+": Французи представили винищувач шостого покоління

понеділок, 18 листопад 2019, 23:05

Захід прискорює технологічний відрив від країн третього світу, куди за вимірами інноваційних можливостей давно скотилася "скрепна" недонаддержава. За наявними даними, основною причиною початку робіт зі створення французького винищувача шостого поколінн...