А такий був шанс... Путін нещодавно міг розбитися чи згоріти на ТУ-160М: ЗМІ розповіли, що врятувало диктатора

Кремлівський правитель Володимир Путін нещодавно мі розбитися під час польоту на несправному стратегічному бомбардувальнику-ракетоносці "ТУ-160М", але його врятувало те, що тривалість польоту була нетривалою.

11 березня поточного року при підготовці до зльоту ТУ-160М з бортовим номером 801 у літака спалахнув один із двигунів, після чого вогонь перекинувся на три інші двигуни, які також згоріли. Бомбардувальник отримав серйозні пошкодження, а всі моделі літаків, на яких встановлені такі двигуни, на якийсь час відсторонили від польотів, пише ВЧК-ОГПУ.

Проєкт уточнює: ТУ-160М з бортовим номером 801 – це саме той бомбардувальник, на якому Путін 22 лютого здійснив півгодинний політ у Татарстані. Тоді російський диктатор похвалився, що це надійний удосконалений літак, який стане на озброєння російської армії. За інформацією каналу, причина займання на першому двигуні бомбардувальника – бракована опора турбіни. Путін вижив лише тому, що тривалість його польоту 22 лютого була нетривалою, зазначає проєкт.

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...

Білий дім ухвалив рішення щодо зміни пріоритетів у наданні Україні ракет Patriot і NASAMS

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:05

Адміністрація президента США Джо Байдена офіційно оголосила про зміну пріоритетів у постачанні ракет для передових систем ППО, спрямувавши замовлення інших країн на забезпечення потреб України. Про це у четвер, 20 червня, під час телефонного брифінгу п...