А це точно справжній Х...йло? Путін на честь "23 фєвраля" поклав квіти до Могили невідомого солдата (фото)

"Путін на честь їхнього "23 фєвраля" поклав квіти до Могили невідомого солдата. З босою головою, без рукавичок, в короткому пальтечку-дзвіночку - а сьогодні там було -15, ще й вітер", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" та поділився світлинами, передають Патріоти України.

"Це точно Путіна відправили морозитись? На честь чого взагалі така активність? Що цікаво, навіть тут не обійшлось без пропагандистського моменту: в офіційному відео крупний план з усього ряду стел "міст-героїв" дали тільки на дві стели: Лєнінґрад (ну, це зрозуміло, Путін звідтам) і... "Киев". Навіть так намагаються затягнути нас до спільного простору "русского міра", - додав Голобуцький.

"Для КНР зараз збройні зіткнення за участю Росії небажані": Чи просив Сі Цзіньпін Путіна не воювати з Україною

середа, 26 січень 2022, 23:29

У суботу інформагентство Bloomberg опублікувало з посиланням на джерело в Пекіні інформацію про те, що китайський лідер Сі Цзіньпін нібито попросив президента Росії Володимира Путіна не нападати на Україну під час зимової Олімпіади, проведення якої зап...

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...