Україна допоможе: ​Гіркін прогнозує військову поразку Росії у Придністров'ї за два дні: "Немає шансів утримати"

Через перемогу на президентських виборах у Молдові прозахідної Майї Санду, котра замінить проросійського Ігоря Додона, Росія може втратити контроль над Придністров'ям всього за 48 годин. Таку заяву російським ЗМІ зробив "екс-міністр оборони" невизнаної "ДНР", офіцер ФСБ запасу Ігор Гіркін, зазначають Патріоти України.

Військовий злочинець висловив упевненість, що Росія не погодиться вивести з Придністров'я свої війська. Проте, на думку Гіркіна, Молдова може звільнити ці території всього за два дні. Утриматися в невизнаній "Придністровській республіці" Москві буде дуже важко, так як, за словами колишнього ватажка "ДНР", вона оточена "політичними ворогами" - Молдовою і Україною."
"Немає шансів навіть на те, що вийде військовим шляхом утримати Придністров'я", - підкреслив імперець. Варто відзначити, що Санду, прийшовши до влади в Молдові, публічно виступила за виведення військ Росії з Придністров'я, що Москва мусила зробити ще за Єльцина, згідно досягнутих угод.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: