А відправити воювати? Путін надав Сноудену російське громадянство

У понеділок, 26 вересня, російський диктатор Володимир Путін підписав указ про надання ексспівробітнику Агентства національної безпеки США Едварду Сноудену російського громадянства, передають Патріоти України.

Згідно з документом, тепер Сноуден значиться у списку тих, хто одержав російське громадянство. У 2013 році Сноуден розсекретив дані про програми стеження АНБ за громадянами Сполучених Штатів, після чого він втік із США до Росії. На батьківщині йому загрожує до 30 років ув'язнення за передачу секретної інформації журналістам.

2014 року він отримав перший посвідку на проживання в РФ, 2020 — подав документи на отримання російського громадянства. У червні 2013 року Едвард Сноуден передав журналістам газет The Washington Post і The Guardian інформацію про масштабне стеження, яким займається Агентство національної безпеки США. Через деякий час він вилетів до Гонконгу, а звідти до Москви. Пізніше Росія надала йому тимчасовий притулок. У США йому загрожує до 30 років ув'язнення.

У 2014 році Сноуден отримав у Росії дозвіл на проживання строком на три роки, який згодом був продовжений до 2020 року.

120 тисяч окупантів досі бунтують у наметах, нова хвиля мобілізації "потопить" РФ, - Жданов

субота, 3 грудень 2022, 7:40

Проведення нової хвилі мобілізації в РФ не врятує російський наступ в Україні. Друга хвиля "відловлювання" росіян на фронт більшою мірою спрацює проти самої країни-агресорки Росії, передають Патріоти України. У російському війську зараз не можуть впора...

У морпіха не було пів голови: Лікар-доброволець під обстрілами провів операцію на відкритому мозку захиснику Маріуполя

субота, 3 грудень 2022, 7:22

Нейрохірург Дмитро Кубряк без нейрохірургічних інструментів і під обстрілами провів операцію на відкритому мозку морпіху Павлу Самбуру в бункері заводу Ілліча в Маріуполі. А потім для обох був полон і звільнення. Вони шукали один одного, аби зустрітися...