А відправити воювати? Путін надав Сноудену російське громадянство

У понеділок, 26 вересня, російський диктатор Володимир Путін підписав указ про надання ексспівробітнику Агентства національної безпеки США Едварду Сноудену російського громадянства, передають Патріоти України.

Згідно з документом, тепер Сноуден значиться у списку тих, хто одержав російське громадянство. У 2013 році Сноуден розсекретив дані про програми стеження АНБ за громадянами Сполучених Штатів, після чого він втік із США до Росії. На батьківщині йому загрожує до 30 років ув'язнення за передачу секретної інформації журналістам.

2014 року він отримав перший посвідку на проживання в РФ, 2020 — подав документи на отримання російського громадянства. У червні 2013 року Едвард Сноуден передав журналістам газет The Washington Post і The Guardian інформацію про масштабне стеження, яким займається Агентство національної безпеки США. Через деякий час він вилетів до Гонконгу, а звідти до Москви. Пізніше Росія надала йому тимчасовий притулок. У США йому загрожує до 30 років ув'язнення.

У 2014 році Сноуден отримав у Росії дозвіл на проживання строком на три роки, який згодом був продовжений до 2020 року.

Обізвав Масі Найєма "піратом": Одіозний адвокат Киви не пройшов відбір до Вищої ради правосуддя

понеділок, 20 березень 2023, 20:43

Етична рада не рекомендує адвоката Іллі Киви Олексія Шевчука до призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя від Президента України. На думку членів ради, він не відповідає критерію професійної етики та доброчесності - таким чином Шевчук вибуває і...

Німеччина нагадує Гамлета: Прем'єр Польщі вразив дотепним порівнянням

понеділок, 20 березень 2023, 20:29

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький звинуватив Німеччину в надмірній нерішучості, коли необхідно зробити вибір між добром і злом. В тому числі, в контексті російського вторгнення в Україну. Так, виступаючи в Університеті Рупрехта і Карла в німець...