"А воно нам треба?": В’ятрович пояснив, чи можуть повернутися в Україну Кубань, Воронежчина і Білгородщина

Навіть якби у результаті війни була можливість повернення до складу України Кубані, Воронежчини та Білгородщини, нашій державі це зараз не потрібно. Ці території дуже русифіковані, і тому вони стали б для України великим тягарем, передають Патріоти України.

Таку думку висловив історик, народний депутат України, ексголова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович під час чату на Главреді. Він зазначає, що нашій державі і так потрібно буде звільнити від окупантів та повернути додому території Донеччини, Луганщини і Криму.

У відповідь на запитання, чи можуть в результаті цієї війни повернутися в Україну Кубань, Воронежчина, Білгородщина, В’ятрович наголосив, що це лише стане тягарем для нас, який буде гальмувати розвиток України.

"А воно нам треба? Зважаючи на те, наскільки русифіковані всі ці регіони, це було б величезним тягарем, який би впливав на подальший розвиток України. Наша держава і так через недостатність ресурсів та систематичної політики недостатньо перетравила дуже русифіковані території Донецької та Луганської областей, Криму. А на територіях, про які йдеться в запитанні, все це на порядок більше", – зазначив історик.

Він нагадав, що країні-агресорці Росії вдалося зробити так, що нащадки запорозьких козаків на Кубані вважають себе більшими росіянами, ніж корінні росіяни. При цьому, щоб довести свою "російськість", вони навіть з 2014 року воюють на Донбасі проти українських військових, вважаючи себе головними носіями "русского мира",

"Тому я не знаю, чи потрібно нам це насправді. Якщо з боку цих територій буде велике бажання, як це було в 1918 році, приєднатися до України, тоді це питання буде вартим того, щоб його обговорювати", – підсумував В’ятрович.

Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС (відео)

середа, 7 червень 2023, 0:00

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден відреагував на прорив дамби Каховської гідроелектростанції у Херсонській області. Фрагмент його відповіді опублікував "Голос Америки" у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Журналістка запит...

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...