"А зарплата йде?" Мати полоненого окупанта у розмові з ним запереживала за гроші (відео)

Російські матері не надто переживають за своїх дітей-окупантів, які воюють в Україні. Замість життів своїх родичів їх більше турбують гроші. Про це свідчить розмова полоненого загарбника зі своєю матір'ю. Відповідне відео опублікував український журналіст Володимир Золкін, передають Патріоти України.

Окупант зателефонував матері, і почав розповідати про звірства росіян в Україні. На це жінка йому відповіла: "Перестань, не кажи зайвого, це все записується. Потім все перевернуть. Не треба нічого говорити".

Полонений продовжив свою розповідь про горе українського народу, але його мати заявила, що їй нібито "важливіше", що відбувається з її чадом. Проте поспішила дізнатися, чи нараховується йому зарплата, доки він перебуває у полоні.


Стовп вогню видно за десятки кілометрів: У Росії стався вибух на газопроводі (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:15

У Свердловській області Росії стався вибух на газопроводі Ямбург-Єлець 29 березня в селищі Пелим. Про це повідомляють російські пабліки та засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У Мережі з’явилися відео з місця інциденту, на яких видно ...

Втрати РФ та України на війні: У Міноборони назвали співвідношення загиблих воїнів ЗСУ та окупантів

середа, 29 березень 2023, 21:28

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що співвідношення втрат ЗСУ та окупантів на сході України становить 1:10. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України. Ганна Маляр наголосила, що на жаль, в ЗСУ також є в...