"А зарплата йде?" Мати полоненого окупанта у розмові з ним запереживала за гроші (відео)

Російські матері не надто переживають за своїх дітей-окупантів, які воюють в Україні. Замість життів своїх родичів їх більше турбують гроші. Про це свідчить розмова полоненого загарбника зі своєю матір'ю. Відповідне відео опублікував український журналіст Володимир Золкін, передають Патріоти України.

Окупант зателефонував матері, і почав розповідати про звірства росіян в Україні. На це жінка йому відповіла: "Перестань, не кажи зайвого, це все записується. Потім все перевернуть. Не треба нічого говорити".

Полонений продовжив свою розповідь про горе українського народу, але його мати заявила, що їй нібито "важливіше", що відбувається з її чадом. Проте поспішила дізнатися, чи нараховується йому зарплата, доки він перебуває у полоні.


Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...