"Або ми всіх переможемо, або ми обіср*мося": Окупант розповів дружині про ситуацію на фронті (аудіо)

Російський "мобік" проговорився дружині, що лютий повинен стати вирішальним у війні. Втім, у відпустку можуть відпустити тільки через півроку-рік, передають Патріоти України.

Як повідомляє Головне управління розвідки, нове перехоплення телефонної розмови свідчить про те, що росіяни роблять ставку на лютий. "Хлопці кажуть, що в лютому місяці буде вирішальний місяць, тому що війська стягнули. Наші війська стягнули, нову техніку всюди підігнали, х*хли підігнали всюди техніку. Буде, напевно, вирішальний місяць. Або ми всіх переможемо, або ми обіср*мося, і буде продовження війни", - заявив окупанти під час розмови з дружиною.

При цьому загарбник поскаржився, що їх змушують підписувати контракт, а відпустка окупантам "світить" лише за півроку-рік. Додому не пускають нібито навіть контрактників.

"Хочеш правду скажу? Загалом, один результат. Ну як, два, є два шляхи: один шлях – це в труні, і другий – наприкінці всієї війни, коли вона закінчиться, можливо, прийду", – підсумував окупант.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...