
Російський "мобік" проговорився дружині, що лютий повинен стати вирішальним у війні. Втім, у відпустку можуть відпустити тільки через півроку-рік, передають Патріоти України.
Як повідомляє Головне управління розвідки, нове перехоплення телефонної розмови свідчить про те, що росіяни роблять ставку на лютий. "Хлопці кажуть, що в лютому місяці буде вирішальний місяць, тому що війська стягнули. Наші війська стягнули, нову техніку всюди підігнали, х*хли підігнали всюди техніку. Буде, напевно, вирішальний місяць. Або ми всіх переможемо, або ми обіср*мося, і буде продовження війни", - заявив окупанти під час розмови з дружиною.
При цьому загарбник поскаржився, що їх змушують підписувати контракт, а відпустка окупантам "світить" лише за півроку-рік. Додому не пускають нібито навіть контрактників.
"Хочеш правду скажу? Загалом, один результат. Ну як, два, є два шляхи: один шлях – це в труні, і другий – наприкінці всієї війни, коли вона закінчиться, можливо, прийду", – підсумував окупант.
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...