"Або це хитрий план, або ми в повному лайні": Окупант занив про "снарядний голод" в армії Путіна

Російський окупант з позивним "Тринадцятий" публічно заявив про "катастрофічний снарядний голод". Як повідомив у Telegram-каналі бойовик, проблема із цим не тільки у "Вагнера", але й у підрозділах регулярної армії РФ, передають Патріоти України.

"Щодо боєприпасів - це бл*дь катастрофа. Проблеми не лише у "вагнерів". В інших підрозділів теж біда. Скребти "по засіках" доводиться мало не поштучно боєприпаси 100-мм на БМД-4 та БМП-3. Велика проблема з ВОГами (17/25мм) та мінами (82/120 мм)", - занив окупант.

За його даними, днями в окупованому Криму на одну дивізію дали один КамАЗ, "і той із непотрібною х*йнею". "Або це реально економія боєприпасів через якийсь "хитрий план", або ми в повному лайні", - підсумував він.

"Снарядний голод" в російські армії

Окупанти вже кілька тижнів паблічно заявляють про гострий "снарядний голод". Про "снарядний голод" заявляв і глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин.

Британська розвідка вказала на інший момент - через гострий дефіцит озброєння окупанти переходять до тактики ближнього бою. Крім того, через проблеми з озброєнням російський ВПК представив черговий "винахід". Ворог почав встановлювати на бронетранспортери корабельні гармати.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...