"Або ти, або тебе": Командир Kraken розповів, як готуються штурмові операції, і вказав на ключові виклики

Керівник штурмової роти спеціального підрозділу "Кракен" Головного управління розвідки Міністерства оборони "Чіча" зазначив, що планування бойових операцій може бути як оперативним, так і ґрунтовним. Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", передають Патріоти України.

Він повідомив, що в російських військах швидко відбувається ротація. "У селищі, де було 80 солдатів, їх зараз 20. Це — слушний момент, щоб повернути цей населений пункт", — пояснює "Чіча". Він заявив, що ключовим елементом в успіху операцій "Kraken" є командування.

"Чилі (один із командирів "Kraken" Сергій Величко — Ред.) дуже ретельно підходить до планування і бере все під свій контроль. Ми своєю чергою віримо командиру і виконуємо завдання, бо впевнені, що так, як він сказав, так воно і є", — пояснив він.

Також військовий додав, що боєць не може відмовитися від завдання, адже кожен професіонал має вчитися щохвилини. "Коли не вистачає якогось досвіду, вирішує характер. Ти розумієш: або ти, або тебе. І, напевно, основою є люди, які поруч із тобою: якщо ти в них упевнений, а вони — в тобі, то ви все зможете і все зробите", — розповів "Чіча".

Проте лідер штурмової роти підкреслив, що наявність цивільних осіб у населених пунктах, де тривають бої, серйозно ускладнює пересування підрозділу під час оперативних дій. "Ти розумієш, що це — звичайна людина, яка в жодному разі не повинна постраждати. Ми одразу просимо людей піти у свій підвал або якесь укриття, щоб їх узагалі не було видно", — констатував він.

"За Росію вже серйозно взялись": Експерт дав прогноз щодо руйнування режиму у РФ та ставку Заходу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:56

На Заході роблять ставку на поступове руйнування путінського режиму. Поки що немає ознак того, що серед наших союзників мають намір не визнавати легітимність Путіна. Таку думку в ефірі "Еспресо" висловив політичний експерт Максим Розумний, передають Па...

"Коли ти сидиш, скажімо, в Петербурзі": Буданов спрогнозував новий наступ росіян та назвав умову закінчення війни в Україні

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:45

Вже у червні Росія може почати великий наступ, щоб спробувати захопити всю територію Донецької та Луганської областей. Після цього росіяни зосередяться на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки та їхніх наслідках. Так вважає очільник Головн...