"Або віддадуть Крим, або залишаться без штанів": Заступник секретаря РНБО України про важливість посилення санкцій проти держави-агресора

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос впевнений, що співпраця з міжнародними партнерами має привести до посилення санкцій проти Росії. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляють Патріоти України.

За його словами, Україна не може на цьому етапі вирішувати проблеми силовим методом і вести війну на два фронти, навіть законно повертаючи свої землі.

"Тому завдання номер один - продовжувати активно співпрацювати зі світовими лідерами, порушувати питання щодо санкцій проти Російської Федерації, виводити Росію цими санкціями на такий рівень, що питання стане - або вони віддадуть Крим, або вони залишаться "без штанів", умовно кажучи, і це головне. Плюс паралельно посилювати всередині країни її обороноздатність, яка дасть можливість при необхідності діяти силовими методами", - заявив він.

Він назвав дуже важливим створення міжнародної Кримської платформи і об'єднання людей, які порушують на рівні світової спільноти питання про деокупацію Кримського півострова.

"Росія з самого початку після окупації Криму почала відводити в сторону і світове співтовариство, і безпосередньо керівництво України від цієї проблеми. Забудьте про неї, у вас є проблема - спочатку вирішіть питання з Донбасом. Це звичайна ідеологічна маніпуляція - визначення помилкових пріоритетів і орієнтирів. Давайте ви дивіться туди, а про це забудьте, вирішуйте це питання. Таким чином це відбувається і на рівні світової спільноти. Тому вони акцентують питання щодо вирішення питання на Донбасі - про Крим зовсім мовчать. Хоча питання Криму стоїть на одному щаблі з питанням закінчення війни на Донбасі", - заявив Кривонос.

"Гонім, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:46

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...

З архіву ПУ. Тер носа і ховався за колоною: Тищенка "засікли" в Раді за дивним заняттям (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:00

Після візиту до "куточка Добкіна" нардеп намагався голосувати із виключеною системою. У Раді помітили Миколу Тищенка, який належить до партії "Слуга народу", за дивними заняттями, передають Патріоти України. Поведінка депутата було, м'яко кажучи, незви...