Абрамовичу стало зле не через отруєння, - розвідка США

У ЗМІ з'явилась інформація, що на початку бетезня Романа Абрамовича намагались отруїти, разом з ним, мовляв, постраждали ще кілька представників української делегації на перемовинах. Проте в американській розвідці цю версію спростовують, передають Патріоти України із посиланням на Sky News.

ЗМІ з посиланням на джерела в американській розвідці кажуть, що про отруєння не йшлось. Причиною нездужання олігарха називають "екологічний фактор".

Розвідка США вважає, що Абрамовичу було зле через екологію

Про що саме мовиться – чиновник з розвідки не уточнив. Раніше у пресслужбі Абрамовича підтвердили, що у російського бізнесмена справді були симптоми отруєння, проте зараз він вже почуває себе нормально.

Першими тему з отруєнням Абрамовича підняли розслідувачі Bellingcat. Вони зазначили, що погано олігарху стало під час перемовин у Києві. Такі симптоми, характерні для хімічної зброї, начебто були у ще кількох делегатів.

Абрамович лікувався у Туреччині

Журналіст Шон Вокер з посиланням на власні джерела написав, що Абрамович навіть втрачав зір. Після цього його доставили на лікування до Туреччини.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: