
У ЗМІ з'явилась інформація, що на початку бетезня Романа Абрамовича намагались отруїти, разом з ним, мовляв, постраждали ще кілька представників української делегації на перемовинах. Проте в американській розвідці цю версію спростовують, передають Патріоти України із посиланням на Sky News.
ЗМІ з посиланням на джерела в американській розвідці кажуть, що про отруєння не йшлось. Причиною нездужання олігарха називають "екологічний фактор".
Про що саме мовиться – чиновник з розвідки не уточнив. Раніше у пресслужбі Абрамовича підтвердили, що у російського бізнесмена справді були симптоми отруєння, проте зараз він вже почуває себе нормально.
Першими тему з отруєнням Абрамовича підняли розслідувачі Bellingcat. Вони зазначили, що погано олігарху стало під час перемовин у Києві. Такі симптоми, характерні для хімічної зброї, начебто були у ще кількох делегатів.
Журналіст Шон Вокер з посиланням на власні джерела написав, що Абрамович навіть втрачав зір. Після цього його доставили на лікування до Туреччини.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: