Абсолютно не мачо: Журналісти Зімбабве показали, який насправді вигляд має Лукашенко (фото, відео)

Під час візиту до Зімбабве самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко кілька разів потрапляв в об’єктив фотокореспондентів, які на відміну від підлабузників із державних білоруських ЗМІ, не особливо переймалися ракурсом зйомки та не займалися ретушуванням. З опублікованих пресслужбою офісу президента Зімбабве знімків можна зробити висновки про не найкращу форму, в якій перебуває білоруський диктатор, зазначають Патріоти України.

Очевидно, що Лукашенко, який на публіці полюбляє похвалитися хорошою спортивною формою, має проблеми із зайвою вагою. На опублікованих кадрах видно його асиметрично великий живіт і те, як важко йому рухатися, пересуваючи огрядне тіло.

На відео офіційного прийому також видно, що Лукашенко ледве пересуває ноги, а обличчя диктатора набуло помітного багряного відтінку, як буває перед геморагічним інсультом.

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:45

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...