Абсолютно не мачо: Журналісти Зімбабве показали, який насправді вигляд має Лукашенко (фото, відео)

Під час візиту до Зімбабве самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко кілька разів потрапляв в об’єктив фотокореспондентів, які на відміну від підлабузників із державних білоруських ЗМІ, не особливо переймалися ракурсом зйомки та не займалися ретушуванням. З опублікованих пресслужбою офісу президента Зімбабве знімків можна зробити висновки про не найкращу форму, в якій перебуває білоруський диктатор, зазначають Патріоти України.

Очевидно, що Лукашенко, який на публіці полюбляє похвалитися хорошою спортивною формою, має проблеми із зайвою вагою. На опублікованих кадрах видно його асиметрично великий живіт і те, як важко йому рухатися, пересуваючи огрядне тіло.

На відео офіційного прийому також видно, що Лукашенко ледве пересуває ноги, а обличчя диктатора набуло помітного багряного відтінку, як буває перед геморагічним інсультом.

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...