Абсолютно неприйнятно, що це досі не зроблено: В Японії зажадали від Росії повернути окуповані острови

У Токіо 7 лютого, в День північних територій, провели мітинг, на якому вперше прозвучала вимога до РФ повернути "незаконно окуповані" японські острови біля берегів Хоккайдо. У Росії їх називають південними Курилами, передають Патріоти України.

Як повідомляє Kyodo News, мітинг пройшов біля посольства Росії. Його головною метою було - продемонструвати непорушність позиції Токіо повернути під суверенітет Японії острови Курильської гряди - Кунашир, Ітуруп, Шикотан і групу островів Хабомаї.

За повернення утримуваних Росією островів на мітингу, зокрема, висловився прем'єр-міністр Фуміо Кісіда. "Абсолютно неприйнятно, що північні території досі не повернуті після незаконної окупації їх Радянським Союзом 77 років тому", - йдеться в ухваленій на мітингу заяві.

Японія і Росія - спірні території

Японія стверджує, що незабаром після її капітуляції у Другій світовій війні 15 серпня 1945 року СРСР незаконно захопив острови Кунашир, Ітуруп, Шикотан і групу островів Хабомаї.

7 лютого 1855 року Японія і Росія уклали договір про торгівлю, мореплавання і делімітацію кордонів, згідно з яким ці острови відносяться до японської території.

Через зазначені спірні території Росія та Японія так і не підписали мирну угоду після закінчення Другої світової.

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...