Абсолютно неприйнятно, що це досі не зроблено: В Японії зажадали від Росії повернути окуповані острови

У Токіо 7 лютого, в День північних територій, провели мітинг, на якому вперше прозвучала вимога до РФ повернути "незаконно окуповані" японські острови біля берегів Хоккайдо. У Росії їх називають південними Курилами, передають Патріоти України.

Як повідомляє Kyodo News, мітинг пройшов біля посольства Росії. Його головною метою було - продемонструвати непорушність позиції Токіо повернути під суверенітет Японії острови Курильської гряди - Кунашир, Ітуруп, Шикотан і групу островів Хабомаї.

За повернення утримуваних Росією островів на мітингу, зокрема, висловився прем'єр-міністр Фуміо Кісіда. "Абсолютно неприйнятно, що північні території досі не повернуті після незаконної окупації їх Радянським Союзом 77 років тому", - йдеться в ухваленій на мітингу заяві.

Японія і Росія - спірні території

Японія стверджує, що незабаром після її капітуляції у Другій світовій війні 15 серпня 1945 року СРСР незаконно захопив острови Кунашир, Ітуруп, Шикотан і групу островів Хабомаї.

7 лютого 1855 року Японія і Росія уклали договір про торгівлю, мореплавання і делімітацію кордонів, згідно з яким ці острови відносяться до японської території.

Через зазначені спірні території Росія та Японія так і не підписали мирну угоду після закінчення Другої світової.

На Хмельниччині любителі "російського шансону" жорстоко побили чоловіка, який зробив їм зауваження (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:47

У місті Дунаївці Хмельницької області двоє чоловіків побили місцевого жителя, який зробив їм зауваження через те, що вони слухали російський шансон. Потерпілий отримав важкі травми. Про це у Facebook-групі "Ділові Дунаївці" розповіла дружина постражда...

Як СРСР вдалося проіснувати 70 років із неробочою економікою: Експропагандист назвав причини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:29

СРСР, незважаючи на свою неймовірно неефективну економічну модель, все ж таки проіснував майже 70 років. Колишній радянський пропагандист пояснив, що "совєти" досягли такого результату, бо влада мала практично необмежений доступ до людських і природних...